Informacje dla nauczycieli

Korzyści dla korepetytorów

 • bardzo wygodne przyjmowanie pieniędzy za korepetycje

Do tej pory było tak, że trzeba było prosić o przelew ucznia lub rodzica, ewentualnie wcześniej podać numer konta, licząc na uczciwie zachowanie ucznia i jego wpłatę lub jechać do niego do domu po pieniądze. W tej chwili dzięki nam, poprzez nasz system, uczeń wpłaca pieniądze na konto, z którego bezpośrednio po odbyciu lekcji nauczyciel otrzymuje wpłatę na swoje konto.

 • Kalendarz 

Nasza platforma oferuje wygodny kalendarz, dzięki któremu wygodnie sprawdzisz wszystkie zaplanowane, odwołane i przeszłe lekcje oraz w wygodny sposób ustawisz swoją dostępność!

 • Tablica

Dzięki naszej tablicy on-line wygodnie, w przejrzysty sposób poprowadzisz lekcje. Na tej tablicy możesz rozmawiać, rysować, wgrywać pomocne materiały oraz widzieć się z uczniem. 

 • Marketing

Staramy się pozyskiwać potencjalnych uczniów dla naszej platformy, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiednią liczbę zgłoszeń korepetytorom korzystającym z naszego serwisu.

 • Elastyczne ceny

Każdy korepetytor samodzielnie wybiera cenę za swoje usługi i może ją zmienić w dowolnej chwili. Wynagrodzenie otrzymujesz poprzez naszą platformę: posługujemy się nowoczesnymi narzędziami dla płatności on-line.

 • Program lojalnościowy

Im więcej zajęć korepetytor przeprowadzi dzięki uczsiezemna.pl, tym wyższe miejsce osiągnie w naszym rankingu i tym wyższa będzie jego pozycja w wynikach wyszukiwania.

 • Elastyczne godziny pracy

Każdy korepetytor ustala własne godziny pracy, w każdej chwili może je modyfikować. 

 • Bezpieczny system zarobków

Na naszym portalu nie ma możliwości, aby nauczyciel został oszukany, nie dostając pieniędzy za lekcje

 • Wygodna wirtualna tablica oraz chat video

Na każdej lekcji masz dostęp do wirtualnej tablicy, gdzie możesz rysować, pisać, wklejać zadania oraz precyzyjnie tłumaczyć uczniom zagadnienia.

 

Pomoc dla nauczycieli -  Pierwsze kroki

1) Zarejestruj swoje konto

Aby to zrobić, przejdź do zakładki rejestrowania i uzupełnij podstawowe dane. 

2) Potwierdź adres e-mail oraz uzupełnij dane

Po zarejestrowaniu będziesz proszony o potwierdzenie swojego adresu e-mail. Jeśli tego nie zrobiłeś, to proponujemy dodać numer telefonu, będziesz otrzymywał powiadomienia o nowych rezerwacjach.

3) Dodaj wykształcenie, certyfikaty oraz doświadczenie zawodowe

Aby to zrobić przejdź do zakładki „Wykształcenie i certyfikaty” oraz „Doświadczenie zawodowe”.

4) Dodaj swoje pierwsze ogłoszenie

Przejdź do zakładki „Ogłoszenia” i kliknij „Dodaj ogłoszenie”.

5) Ustal dostępność

Przejdź do zakładki „Dostępność” i ustal swoją dostępność, dodając i przesuwając suwaki w każdy dzień tygodnia!

6) Wszystko gotowe! Zacznij zarabiać!

Warto prowadzić lekcje przez portal, ponieważ dla nauczycieli i uczniów dostępnych jest wiele ułatwień: kalendarz, wygodne i szybkie metody płatności, wirtualna tablica, chat, chat video, możliwość oceniania nauczycieli i uczniów, specjalny algorytm, który wykryje, czy lekcja się odbyła pomyślnie, czy nauczyciel się nie spóźnił.

Uczsiezemna to otwarta platforma umożliwiająca kontakt uczniów z nauczycielami, pracę na wspólnej wirtualnej tablicy, możliwość zobaczenia się i usłyszenia. Uczeń rezerwuje lekcje, wybierając odpowiedni termin oraz wpisując zadanie domowe, które chce przerobić, następnie nauczyciel ma możliwość zaakceptowania tej lekcji, a następnie wejścia na wirtualną tablicę.

Aby rozpocząć opłaconą przez ucznia lekcję, przejdź do zakładki „Lekcje” i kliknij przycisk „Wirtualna tablica”.

Uczeń ma możliwość zapłacenia nauczycielowi za pomocą karty kredytowej, debetowej lub przelewów. Pieniądze po odbyciu lekcji automatycznie trafiają na konto nauczyciela. Nauczyciel w każdej chwili może wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe. 

Długość pierwszej lekcji zależy od wyboru ucznia. Aby nauczyciel dostał pieniądze musi przynajmniej ⅓ czasu lekcji być na wirtualnej tablicy. 

Rejestracja w Uczsiezemna jest bezpłatna

Tak! Istnieje wiele czynników, które mają wpływ na pozycję profilu – między innymi prowadzenie jak największej ilości lekcji oraz dobre opinie wystawione przez uczniów polepszają Twoją pozycję wśród wyników wyszukiwania. Poprawienie statystyk wpłynie więc korzystnie na Twoją widoczność w wynikach wyszukiwania. Możesz również wykupić opcję promowania swojego ogłoszenia. Ceny oraz dostępne opcje znajdziesz w zakładce „Ogłoszenia”, po kliknięciu przycisku „Promuj”.

Po zakończonej lekcji uczeń ma możliwość wystawienia opinii.

Prosimy o wytłumaczenie uczniom zalet platformy, która działa bardzo korzystnie dla nauczyciela. System płatności jest przejrzysty, pieniądze są w jednym miejscu i zawsze w terminie, a kalendarz ułatwia organizację lekcji. Ponadto dzięki portalowi można mieć wgląd w przeszłe lekcje poprzez dostęp do wirtualnych tablic. Uczsiezemna.pl to także miejsce, w którym nauczyciel może się wypromować dzięki własnym osiągnięciom.

Aby to zrobić, przejdź do listy lekcji i kliknij przycisk „Anuluj”. Anulować lekcje możesz do 6 godzin przed rozpoczęciem. Kwota za lekcje zostanie zwrócona uczniowi!

Aby zgłosić z problem lekcją, przejdź tutaj.

 
 

Aby wypłacić pieniądze, kliknij przycisk „Wypłać” w górnej części strony.

Są trzy możliwe tryby sortowania do wyboru po prawej stronie nad wynikami wyszukiwania:
1. Według promowanych – sortowanie odbywa się w pierwszej kolejności malejąco po dacie, do której dane ogłoszenie ma wykupioną promocję w wynikach wyszukiwania, a w drugiej kolejności po średniej ocenie malejąco. Ostatecznie zastosowane jest kryterium alfabetyczne.
2. Według ceny – wyniki są sortowane rosnąco według ustalonej przez nauczyciela stawki.
3. Według średniej oceny – w pierwszej kolejności wyniki są sortowane malejąco po średniej ocenie, a w drugiej kolejności rosnąco po cenie. 

Najprawdopodobniej wystąpił problem z przeglądarką, której używasz. Do korzystania z naszej strony zalecamy następujące przeglądarki:

 • Chrome (zalecana);
 • Firefox;
 • Opera;
 • Safari.

Nasza strona nie obsługuje starszych wersji Internet Explorer i kilku innych przeglądarek. Jeśli używasz programów blokujących reklamy, zalecamy ich wyłączenie, gdyż mogą wpływać na funkcjonalność strony.
Jeśli zmieniłeś przeglądarkę, ale problem nadal występuje, spróbuj usunąć pliki tymczasowe oraz wyczyścić pamięć podręczną.
Jeżeli powyższe instrukcje nie rozwiązały Twojego problemu, spróbuj zalogować się na innym komputerze. Jeśli problem dalej się pojawia, skontaktuj się z naszym działem wsparcia. Podaj typ przeglądarki, opisz problem oraz załącz zrzut z ekranu (Print Screen). Z chęcią pomożemy w rozwiązaniu Twojego problemu.

Zgodnie z naszymi statystykami korepetytorzy z pierwszych 3 stron na platformie otrzymują 50% wszystkich zgłoszeń. Za każdą lekcję naliczamy nauczycielowi kolejne punkty. Wyższa liczba punktów to szersze grono uczniów i większa wiarygodność.

Za każdym razem, gdy nie możesz uczyć nowych uczniów lub wiesz, że tymczasowo nie będziesz w stanie odpowiadać na wiadomości na platformie, możesz ukryć swój profil w wynikach wyszukiwania, naciskając odpowiedni przycisk. Jest to niezbędny krok do utrzymania poziomu usług świadczonych naszym użytkownikom. Jeśli chciałbyś zrobić krótszą przerwę, np. na 5 dni, to wejdź w zakładkę „Kalendarz” i usuń odpowiednie bloczki, klikając krzyżyk.

Twoje miejsce w wynikach wyszukiwań jest podstawowym czynnikiem sukcesu na naszej platformie. Zgodnie z naszymi statystykami ponad 50% wszystkich zgłoszeń otrzymują ci nauczyciele, których konta wyświetlają się jako pierwsze. Od czasu gdy nasza platforma rozpoczęła działalność, niektórzy korepetytorzy podwoili ceny za swoje usługi z uwagi na nadmiar chętnych uczniów.

Od każdej lekcji pobieramy prowizję dla platformy w wysokości 20% ceny lekcji zakupionej poprzez platformę.

Zarobione pieniądze wpływają na wewnętrzny rachunek korepetytora. W każdej chwili możesz przelać swoje pieniądze na konto bankowe.

Z prowizji utrzymujemy tablicę on-line oraz bezpieczny system płatności.